Aktualizovaná nabídka vzdělávacích aktivit pro základní školy – neváhejte a prodívejte se, co nového vám můžeme nabídnout!

Právě jsme zpracovali první aktualizaci našich nabídkových katalogů vzdělávacích aktivit pro pracovníky základních škol a jejich žáky. Co nového vám můžeme nabídnout?

Na měsíc květen jsme pro pracovníky základních škol připravili několik metodických setkání s naší koordinátorkou inkluze Ing. Veronikou Bockovou a jejími hosty: metodické setkání pro speciální pedagogy, metodické setkání přípravných tříd a metodické setkání sociálních pedagogů. Pokud vás zajímá využití AI ve výuce, nenechte si ujít ani tento seminář, který vás provede labyrintem umělé inteligence ve vzdělávání s jistotou a správným směrem.

V červnu s námi můžete navštívit workshopy Matematika s geogebrou a Robotika a kybernetika pod záštitou Vysoké školy báňské – Technické univerzity.

Zajímají vás i jiné oblasti jako např. čtenářská a matematická gramotnost, cizí jazyky, propojování nové digitální kompetence do školního vzdělávacího programu nebo virtuální realita ve výuce? Pak neváhejte a v našem katalogu nalistujte i tyto aktivity, kde aktuálně evidujeme už jen pár volných míst.

Jaké nové aktivity můžeme nabídnout vašim žákům? Partner našeho projektu, Středisko volného času Korunka, Ostrava – Mariánské Hory, příspěvková organizace, připravil vzdělávací konferenci Úspěšně do života, my jsme pro vaše žáky připravili aktivity Dramadílny a Třída vynálezců. Také u dalších aktivit z katalogu pro žáky evidujeme volná místa. Pokud by vás kterákoli z již dříve nabízených aktivit zajímala, rádi vám na ni poskytneme reference ze škol, ve kterých už proběhla.

Veškeré nabízené aktivity jsou plně hrazeny z projektu MAP ORP Ostrava IV a pro všechny účastníky jsou ZDARMA!