Statutární město Ostrava zve na konferenci TALENT CITY 2022!!!

Zobrazit: TALENT CITY 2022

Statutární město Ostrava Vás společně s Moravskoslezským inovačním centrem OstravaOstravskou univerzitou a dalšími partnery srdečně zve na konferenci Talent City 2022. Konference bude realizována v kontextu zapojení města Ostravy do mezinárodní iniciativy Global Startup Cities a také v návaznosti na předsednictví České republiky v Radě EU od 1. července 2022.

PRO KOHO?
Připravovaná konference je určena pro odbornou veřejnost, zejména pracovníky mateřských a základních škol, ale také pro všechny, kteří se o tuto problematiku zajímají.

KDY?
Zahájení konference se uskuteční ve středu 14. září 2022
Konference a doprovodný program proběhne ve čtvrtek 15. září 2022

KDE?
Centrum PANT, Studio G, Klub Atlantik, prostory Ostravské univerzity, Masarykovo náměstí Ostrava

Zahájení konference proběhne dne 14. 9. 2022 v Centru Pant odbornou debatou na téma vyhledávání a práce s talenty. Následující konferenční den se bude věnovat problematice talentu na třech úrovních. Talent a vzdělávání představí jednotlivé fakulty Ostravské univerzity. Můžete se těšit na přednášky, panelovou diskusi a workshopy se zajímavými hosty z oblasti podpory talentů a vzdělávání. Nositelem další úrovně bude Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, z.s., které se zaměří na talent a podnikavost. V rámci prezentace této úrovně bude představeno deset nejlepších startupů Moravskoslezského kraje. Těšit se můžete také na sdílení dobré praxe ze zahraničí týkající se oblasti talent attraction managementu a další zajímavé témata z oblasti talentu, inovací a podnikání. Úroveň zaměřená na talent a kreativitu ukáže návštěvníkům možnosti zapojení kreativity nejen do vzdělávání. Nositelem této úrovně bude statutární město Ostrava a další partneři. Těšit se můžete například na Theatr Ludem z Ostravy, pražskou Společnost pro kreativní vzdělávání, brněnský spolek Prototýpci a další odborníky z oblasti umění, kreativity a vzdělávání.

Více informací o konferenci i aktuální program naleznete ZDE.

Novinky v programu a další informace můžete sledovat na stránce www.talentova.cz a Facebookové stránce “Talentova”.