NEW!!! V listopadu proběhnou zajímavé online konference o kariérovém poradenství a moderních trendech ve výuce a vzdělávání

Konference Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama

20. a 21. listopadu 2020 proběhne pátý ročník Evropské online konference “Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama”. Tématem letošní konference je “kariérové poradenství a vzdělávání”, podtématy např. KP v předškolním a základním vzdělávání, KP pro dospělé, KP pro žáky se SVP, strategie a propojování KP a vzdělávání nebo online kariérové poradenství a vzdělávání. Na konferenci proběhne také prezentace kariérového poradenství v Ostravě, do kterého je náš projekt aktivně zapojen. Účast na konferenci je bezplatná. Podrobnosti a přihlášku naleznete ZDE.

PREF Conference 2020

26. listopadu 2020 proběhne PREF Conference 2020, odborná konference zaměřená na moderní trendy ve výuce a vzdělávání na základních a středních školách. V rámci odborného programu vystoupí osobnosti zabývající se vzděláváním, například ministr školství Robert Plaga, Arnošt Veselý, spoluautor Strategie 2030+, odborníci z Domu zahraniční spolupráce a další. Program aktuálně reflektuje i aktuální situaci, kterou s sebou přinesla karanténní opatření. Podrobnosti o konferenci i přihlášku naleznete ZDE.